Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Počasí přálo farmářskému trhu v Havlíčkově Brodě

/
/
/
500 ZobrazeníV sobotu 3. září se od 8.00 do 12.00 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnily další farmářské trhy. Do Havlíčkova Brodu kromě tradičních farmářů a prodejců přijel Jaroslav Jung s burčákem z vinařství Hruška.

„Letošní rok i přes sucho je vydařené pro úrodu vína. Na farmářském trhu jsem v Havlíčkově poprvé a o burčák je velký zájem. Není burčák jako burčák. Ten kvalitní voní po hroznech, je v něm cítit mírná chuť droždí a má slonovinovou barvu,” řekl Jaroslav Jung.

Vincent Danko prodával česká jablka Akane podolské a Early gold, švestky a česnek. U jeho stánku bylo hodně zájemců o nákup. „Nepřijel Tomáš Havlíček s masnými výrobky. Ráno nebylo moc teplo, ale během dopoledne se oteplilo,“ řekla Alena Čechová, pořadatelka farmářských trhů. Doprovodný program zajistila kapela She Left. Příští farmářské trhy se uskuteční v sobotu 1. října od 8.00 do 12.00.

  • Facebook
  • Twitter