Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Po dvou výhrách Hroši čtvrtí

/
/
/
502 ZobrazeníDvakrát odložené zápasy s pražským Tempem se na třetí pokus uskutečnily a Hroši Havlíčkův Brod si připsali dvě softbalové extraligové výhry, které je posunuly na čtvrté místo.

Tempo přijelo do Havlíčkova Brodu jako vedoucí celek tabulky, ale v Hippos aréně ani jednou neuspělo a kleslo na druhé místo. Naopak Hroši putovali opačným směrem, z šestého se posunuli na čtvrté a z něj půjdou do nadstavby pro šest nejlepších týmů extraligy.
Domácí nasadili do zápasu všechny tři posily (Tomáš Klein, David Mert, Tomáš Benda) a ty potvrdily pověst skvělých pálkařů. Nadstavbu Hroši rozehrají v sobotu 8. srpna na hřišti vítěze základní části Chomutova a v neděli hrají doma od 16.00 s Břeclaví, která má stejný bodový zisk jako Hroši.

Hroši Havlíčkův Brod – Tempo Praha 6:1 a 7:0
První čtveřice pálkařů domácího týmu (David Mertl, Jan Hospodka, Tomáš Klein, Tomáš Benda) obstarala všechny body úvodního zápasu. „V první směně obsadil David Mertl metu a Tomáš Klein ho poslal pro vedoucí bod. Na 3:0 zvýšil ve třetí směně dvoubodovým homerunem Jan Hospodka a další doběh v téže směně přidal Tomáš Klein po odpalu Tomáše Bendy. Tempo sice dokázalo v páté směně poprvé a naposledy přejít přes nadhazovače Michala Holobrádka a snížilo na 4:1. Konečnou podobu dal výsledku dvoubodovým homerunem David Mertl v dohrávce páté směny,“ komentoval průběh prvního duelu Dušan Šnelly z brodského klubu.
Odvetu rozhodli Hroši už ve druhé směně, kdy soupeře doslova rozstříleli a doběhli si pro pět bodů. „V páté směně po doběhu Tomáše Bendy a homerunu kapitána Ondřeje Dibelky jsme dosáhli na sedmibodový rozdíl a zápas předčasně ukončili,“ uzavřel Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter