Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Po dvou měsících průtah Starou Říší v provozu

/
/
/
399 ZobrazeníŘeditelství silnici a dálnic ČR uvedlo v těchto dnech do provozu opravený úsek silnice I/23 na průtahu Starou Říší na Jihlavsku v délce 1200 metrů. Doprava se sem vrátila z objízdných tras po dvou měsících v plném rozsahu. Dokončovací práce, které ještě probíhají, by dopravu neměly už výrazněji omezit.

Silnice v tomto úseku prošla celkovou rekonstrukcí, byly vyměněny konstrukční vrstvy vozovky, došlo k pročištění odvodnění, výměně dotčených uličních vpustí a opraven byl železobetonový rámový propustek. Byla vyměněna svodidla, všechny směrové sloupky a obnoveno vodorovné dopravní značení v původním rozsahu z nehlučícího plastu atd. Náklady se vyšplhaly na bezmála 26 milionů korun bez DPH.

Průtah Starou Říší opět slouží také dopravě

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) připravuje v současnosti projektovou dokumentaci na opravu navazujícího úseku silnice I/23 mezi Starou Říší a okružní křižovatkou Kasárna na silnici I/38 ve stupni dokumentace pro stavební povolení. V opačném směru zadalo ŘSD provedení diagnostiky vozovky mezi starou Říší a Dolním Dvorcem.

  • Facebook
  • Twitter