Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelíšek fest koncem června po jedenácté

/
/
/
809 ZobrazeníJedenáctý ročník hudebního festivalu Pelíšek fest odstartuje v sobotu 30. června, pořadatelé nenechali nic náhodě a vrátili se ke kořenům. Představí se regionální kapely, ale také Harlej Wohnout a Sebastian. 

„Oslovili jsme všechny stávající kapely regionu, a tak se návštěvníci mohou těšit na žďárskou hardcorovou formaci D.O.P., stejně tak jako rock popovou skupinu Babyløn. V rytmu funky a reggae vás rozhoupou Ecce Homo, na staré dobré fláky zavzpomínáte s nestárnoucími Kroky a třešničkou na dortu jistě budou stále výraznější a republiku objíždějící punk rockový Rabies.
Pro ty, kterým nestačí zdejší scéna, nabízí pořadatelé výjimečné lahůdky v podání skupiny Harlej, Wohnout a Sebastian. Součástí programu bude mnoho atrakcí jak pro dospělé tak i děti. Ve spolupráci s Lezci Vysočiny je připravena mobilní lezecká stěna i jiná lanová zpestření. Samozřejmostí je bohaté a chutné občerstvení s pivem Chotěboř,“ popisuje za pořadatele Radek Vojta.

Více na www.pelisekfest.cz či na Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter