Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelhřimovští thaiboxeři v Praze uspěli

/
/
/
56 Zobrazení



V sobotu 12. dubna se uskutečnilo v Praze další kolo Národní ligy CMTA (Česká Muay Thai asociace).
Pelhřimovští thaiboxeři, reprezentující oddíl Wu-shu Pelhřimov, nedali ve dvou zápasech, které měli naplánované osmnáctletý Dalibor Švec a šestiletý Šimon Hadrava, svým soupeřům šanci.


Do prvního zápasu nastoupil Dalibor Švec ve váhové kategorii dospělí do 71 kg, svého soupeře z Teplic ukončil už po 90 sekundách KO technikou kolenem do hlavy v klinči.
Do druhého zápasu nastoupil Šimon Hadrava ve váhové kategorii juniorů ve váhové kategorii do 71 kg. Šimon zopakoval techniku, kterou použil Dalibor a do jedné minuty poslal svého ostravského soupeře dvakrát do počítání. Šimon tak zvítězil na technické KO a jeho soupeř už nebyl schopný dále pokračovat.
Pelhřimovští thaiboxeři odvedli rychlou a čistou práci a svými výkony, se postarali o jedny z divácky nejatraktivnějších zápasů z celého dne.

Na úvodní fotografii zleva: Dominik Brýna, Filip Svoboda, Šimon Hadrava, Dalibor Švec a Jakub Hartl

  • Facebook
  • Twitter