Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelhřimovští borci na Novoročním pražském poháru

/
/
/
1007 ZobrazeníV sobotu 19. ledna se uskutečnil pro děti a začátečníky první letošní turnaj v kickboxerských disciplínách v ZŠ Praha – Vinoř nazvaný Novoroční pražský pohár.

„Soutěžilo se v disciplínách lehkého kontaktu a to konkrétně v kalaki (pěnové meče pro děti do 10 let), pointfighting (přerušovaný zápas po zásahu a následným připsáním bodů), lightcontact (nepřerušovaný zápas po zásahu a s připsáním bodů v průběhu zápasu) a kicklight (nepřerušovaný zápas po zásahu s nízkými kopy tzv. lowkick a s připsáním bodů v průběhu zápasu),“ uvedl Petr Vaculín, předseda oddílu Wu-shu Pelhřimov, jehož borci se neztratili mezi mladými z klubů v Praze, Kadani, Jihlavě či Kladna. Pod vedením trenéra Martina Dvořáka k zápasům postupně nastoupili Sebastian Várady, Dominik Vaculín, Adam Hájek, Adéla Tajchlová, Jaroslav Dvořák a Matěj Tajchl.

„Všichni pelhřimovští účastníci předvedli pěkné výkony a zahájili novou soutěžní sezonu velice úspěšně. Celkem se našemu týmu povedlo získat 2x zlato, 4x stříbro a 3x bronz. Jak už název soutěže napovídá, tak pro všechny oceněné připravili pořadatelé poháry,“ dodal Petr Vaculín.

Výsledky pelhřimovských bojovníků
Sebastian Várady – 3. místo v kategorii kalaki do 130 cm
Dominik Vaculín – 3. místo v kategorii kalaki do 130 cm, 3. místo v kategorii kalaki do 140 cm
Adam Hájek – 1. místo v kategorii kalaki do 140 cm, 3. místo v kategorii pointfighting do 140 cm
Adéla Tajchlová – 2. místo v kategorii pointfighting do 140 cm
Jaroslav Dvořák – 2. místo v kategorii kalaki do 150 cm, 2. místo v kategorii pointfighting do 150 cm
Matěj Tajchl – 1. místo v kategorii kicklight muži nad 89 kg

Účast mladých kickboxerů na turnaji v Praze podpořil rozvojový fond města Pelhřimova.

  • Facebook
  • Twitter