Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelhřimovští borci na evropský šampionátu v bojových sportech

/
/
/
153 ZobrazeníV první polovině května v italském San Marinu proběhl mezinárodní turnaj asociace WMAC s názvem European Martial Arts Games. Zúčastnili se ho také zástupci bojových sportů z Vysočiny.

„Na turnaji bylo k vidění spousta bojových stylů a zápasů v plnokontaktních (K1, MMA, thajský box…), polokontaktních (pointfighting, lightcontact, kicklight, kumite, grappling…) i bezkontaktních (stužkovaná, sebeobrana, sestavy a katy…) disciplínách, kterých se zúčastnilo více než pět stovek závodníků z devíti zemí v celkovém počtu devíti stech startů,“ popsala Petr Vaculín, který se účastnil společně s dalšími zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov – Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák, Jan Paďourek pod vedením trenéra Martina Dvořáka, kteří reprezentovali Českou republiku ve velké výpravě Českého svazu kickboxu (ČSK). Celkem vybojovali a dovezli si z tohoto turnaje devět cenných kovů, z toho pět zlatých, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile.

Dominik Vaculín

 1. místo pointfighting děti (10-12 let) nad 50 kg
 2. místo pointfighting děti (10-12 let) do 50 kg
 3. místo pointfighting děti (10-12 let) do 45 kg
  Dominik získal ještě pás, za nejlepší zápasy v dětských kategoriích

Jaroslav Dvořák

 1. místo pointfighting kadeti (13-15 let) do 65 kg
 2. místo pointfighting junioři (16-17 let) do 65 kg

Jan Paďourek

 1. místo kicklight muži (18+) do 85 kg
 2. místo Grappling muži (18+) do 85 kg

Petr Vaculín

 1. místo Soft Style mix 18+
 2. místo Čínské zbraně mix 18+
 • Facebook
 • Twitter