Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pavel Mazánek oslavil životní jubileum

/
/
/
1037 ZobrazeníV pondělí 1. černa se na havlíčkobrodské radnici uskutečnilo slavnostní setkání představitelů města s Pavlem Mazánkem u příležitosti jeho životního jubilea (65 let). Oslavenec je předsedou Okresního sdružení sportů a byl dlouholetým tajemníkem Tělovýchovné jednoty Jiskra Havlíčkův Brod.

„Od páté třídy základní školy jsem hrál za fotbalový oddíl Slovan Havlíčkův Brod. Pozici brankáře jsem v klubu opustil v roce 1979, když jsem veškerý volný čas věnoval výstavbě rodinného domu. Po dokončení stavby jsem pak hrával v různých klubech okresu Havlíčkův Brod. Po skončení aktivního hraní jsem se věnoval trénování žáků brodského Slovanu,“ uvedl Pavel Mazánek, který v roce 2005 dostal nabídku dělat tajemníka Tělovýchovné jednoty Havlíčkův Brod.
V této funkci byl až do srpna 2019, když odešel do důchodu. Nyní je předsedou Okresního sdružení sportů Havlíčkův Brod, z. s., které sdružuje 64 TJ a SK s 8744 členy z toho je 4374 mládežníků do 18 let a 4370 dospělých. „Užívám si důchodu společně s manželkou Irenou. Pracujeme na zahradě a hodně cestujeme na kolech,“ dodal Pavel Mazánek.

  • Facebook
  • Twitter