Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Parkem ve Světlé nad Sázavou vás provedou Dubánci

/
/
/
400 ZobrazeníOd počátku července, mohou zájemci vyrazit do zámeckého parku ve Světlé nad Sázavou, po cestičkách je budou doprovázet Dubánci, kteří si připravili několik zapeklitých úkolů. Procházka s příběhem plná zábavných úkolů na vás čeká v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou.

Zúčastnit se jí mohou návštěvníci v červenci a srpnu letošního roku. Mapku a další věci potřebné ke hře si vyzvednou v infocentru. Trasa parkem zahrnuje jedenáct stanovišť, dvanácté bonusové najdou na vyznačené cestě pro kočárky.
Na jednotlivých stanovištích si mohou prohlédnout zábavné fotografie dubánků a plnit různorodé úkoly. V pytlíčku z infocentra budou mít převyprávěný příběh dubánka Borka a jeho přátel. Na každém stanovišti si vždy kousek přečtou, postupně tak s ním prožijí jeho dobrodružství.
Součástí trasy je i soutěž o odměny, více se o ní dozvědí na pátém stanovišti. Napovíme jen, že má spojitost s domečky pro dubánky.
Projekt Putování s dubánky připravilo kulturní zařízení KyTICe s využitím výstavy a knihy Dubánek a noční bouře spisovatelky Kláry Smolíkové, fotografa Petra Václavka a ilustrátora Martina Hanschilda. Autory výstavních stojanů jsou klienti a zaměstnanci Sociálně terapeutické dílny Domova Háj.


Otevírací doba Infocentra o letních prázdninách
pondělí – pátek 8.00–12.00 a 12.30–17.00
sobota, neděle a svátek 9.00–15.00

Od 4. do 13. srpna bude podstatná část parku uzavřena kvůli konání akce Healing festival, většina stanovišť tak nebude dostupná.

  • Facebook
  • Twitter