Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pacientům po úrazech nadělili dárci nový pokoj v jihlavské nemocnici

/
/
/
1357 ZobrazeníUž pošesté se ukázalo, že se lidé především před Vánocemi dokáží semknout a pomoci. Do Štědrého dne se podařilo vybrat peníze mezi dárci na opravu pokoje pro pacienty. Tentokrát rehabilitačního oddělení. Tam jsou nejčastěji hospitalizováni pacienti po úrazech, ortopedických operacích či s neurologickými potížemi. Vybraná částka je letos rekordní. 

Princip Vánočního pokoje je jednoduchý. Na stránkách si vybere veřejnost věc, na kterou chce přispět. Dárci napíší položku na daný email, kterou si vybrali, a my zašleme platební podklady a na stránkách ji označíme jako obsazenou. Peníze na vybavení se vybírají do Štědrého dne. Na oddělení chtěli investovat do nové koupelny, výmalby, postele i rehabilitačních pomůcek.

Vánoční pokoj v chemostacionáři

„Rádi bychom během letošního roku zvelebili prostředí, které na pacienty během pobytu u nás působí. Chceme, aby se u nás cítili dobře právě i díky nově opravenému pokoji,“ říkají primářka oddělení Drahomíra Škodová a vrchní terapeutka Jana Ciprušová.
Letos se na vánoční pokoj vybralo přesně 129 tisíc korun. Velká část dárců přispívá na náš pokoj již opakovaně. Za každým ročníkem vidí výsledky svého příspěvku v podobě nově opraveného zázemí. Nejinak tomu bude i letos. Pokoj se opraví a nově vybaví během letošního roku.
Za uplynulé roky se podařilo díky dárcům vybavit chemostacionář a opravit pokoje na dětském, gynekologickém, traumatologickém a geriatrickém oddělení.

  • Facebook
  • Twitter