Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pacientům chtějí v jihlavské nemocnici nadělit nový pokoj

/
/
/
860 ZobrazeníPět opravených pokojů. Takové je skóre Vánočního pokoje jihlavské nemocnice. Díky dárcům chtějí v Nemocnici Jihlava i letos pořídit zázemí v novém kabátě. Akce se rozjíždí měsíc před Štědrým dnem.

Letos by měli mít hezké Vánoce na rehabilitaci, kde zdravotníci pečují nejčastěji o pacienty po úrazech, ortopedických operacích, ale i o pacienty s neurologickými obtížemi.
Princip Vánočního pokoje je jednoduchý. Na stránkách nemocnice si vyberete věc, na kterou chcete přispět. Napíšete do nemocnice položku, kterou jste si vybrali, a z nemocnice vám zašlou platební podklady a na stránkách ji označí jako obsazenou. Peníze na vybavení by chtěli vybrat do Štědrého dne.
Letos půjde o opravu a vybavení pokoje na rehabilitačním oddělení. Tam jsou nejčastěji hospitalizováni pacienti po úrazech, ortopedických operacích či s neurologickými potížemi a tráví v pokoji často i mnoho týdnů. Na oddělení by chtěli investovat do nové koupelny, výmalby, postele i rehabilitačních pomůcek. „Rádi bychom zvelebili prostředí, které na pacienty během pobytu u nás působí. Chceme, aby se u nás cítili dobře právě i díky nově opravenému pokoji,“ říkají primářka oddělení Drahomíra Škodová a vrchní terapeutka Jana Ciprušová.

Kdo si vybere danou věc na stránce www.nemji.cz/vanocnipokoj, zašle informaci na vědomí na email: zachrlovam@nemji.cz. Z nemocnice vám napíšou číslo účtu, kam můžete zaslat částku, zapíší vás na seznam dárců a vyškrtnou položku jako zakoupenou. Pomozte splnit přání dalším pacientům a pořídit jim další Vánoční pokoj. Zvelebit se podařilo za pět let už pět pokojů, a to na dětském, traumatologickém, gynekologickém, onkologickém a geriatrickém oddělení. Tomu na rehabilitačním oddělení dáme nový kabát během roku 2019.

  • Facebook
  • Twitter