Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Osmnáct dobrovolníků z Jihlavska je nominováno na cenu Dobroch 2023

/
/
/
185 ZobrazeníDobrovolnické centrum Oblastní charity Jihlava pořádá letos 17. ročník udílení cen dobrovolníkům za jejich nezištnou a potřebnou pomoc. Slavnostní ceremoniál udílení cen bude spojený s tanečním večerem. Tradiční akce je naplánovaná na pátek 3. listopadu od 18.30 v prostorách multifunkčního sálu DIOD a v rámci 17. ročníku bude oceněno v hlavní kategorii osmnáct dobrovolníků.

Dále budou oceněni i asistenti Tříkrálové sbírky, největší dobrovolnické akce u nás. Práci dobrovolníků si dlouhodobě váží vedení města Jihlavy a pravidelně podporuje ocenění lidí s dobrým srdcem, kteří pomáhají druhým bez nároku na zisk. „Letos se nám podařilo získat spolupráci s novým partnerem. Ocenění dobrovolníků tak podpoří i Vysoká škola polytechnická Jihlava, která eviduje v rámci kolektivu zaměstnanců a studentů rovněž několik dobrovolníků,“ informuje Roman Mezlík, hlavní koordinátor Oblastní charity Jihlava.

Mluveným slovem bude provázet moderátorka Hela Dvořáková a k tanci a poslechu zahraje poprvé kapela SpazierGang. Svoji účast přislíbili i hlavní představitelé statutárního města Jihlavy, Vysoké školy polytechnické Jihlava a Kraje Vysočina. „Jsme rádi, že naši partneři nám pomohou uskutečnit příjemný společenský večer, kde můžeme poděkovat lidem, kteří si ocenění Dobroch bez diskuze zaslouží,“ dodal Roman Mezlík.

Pokud máte zájem pomáhat i Vy a naplnila by Vás role dobrovolníka, navštivte webové stránky Oblastní charity Jihlava a rubriku Co děláme – Dobrovolnictví. Případně pošlete žádost na email dobrovolnici@jihlava.charita.cz. Budeme moc rádi, když Vás přivítáme v našem kolektivu Dobrovolnického centra. „Každý může pomáhat!“ dodává Roman Mezlík.

  • Facebook
  • Twitter