Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Orel skalní Addy ze Stanice Pavlov oslaví 30. narozeniny

/
/
/
158 ZobrazeníV záchranné stanici v Pavlově oslaví třicáté narozeniny orla skalního Addyho, který je zároveň nejstarším obyvatelem stanice. Jeho kulatiny jsou důvodem k velké události s komentovanými prohlídkami a bohatým doprovodným programem pro všechny, kteří do stanice v sobotu 19. srpna v čase od 13.00 do 17.00 hodin zavítají.

Těšit se můžete na malování na obličej, fotokoutek, na kvízy, nejrůznější ekohry, malování nebo na opékání špekáčků. Do Pavlova přijedou i kolegové z Kraje Vysočina – odboru životního prostředí a zemědělství s lesní pedagogikou a nebude chytat ani Tonda Obal, který s sebou za společnost EKO-KOM, a. s., přiveze nafukovací bránu, skákací hrad a dvě atrakce – házecí desku a šoupací hlavolamy. 

„Oslava vyvrcholí v 16.00 hodin rozkrojením narozeninového dortu, na kterém si, věříme, pochutnají malí i velcí Addyho gratulanti,“ upřesnil ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

Velká návštěvnická akce v areálu naší záchranné stanice v podobě narozeninové oslavy je součástí Pavlovských slavností, které lákají na atrakce pro děti zdarma.

  • Facebook
  • Twitter