Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Oprava silnice mezi Ostrovem nad Oslavou a Křižanovem na Žďársku v další fázi

/
/
/
727 ZobrazeníŘeditelství silnic a dálnic ČR pokračuje v opravě téměř jedenáct kilometrů silnice mezi Ostrovem nad Oslavou a Křižanovem na Žďársku. Na průtahu Ostrovem nad Oslavou i v úseku Skelné nad Oslavou – Jívové dokončili pracovníci firmy polovinu vozovky a přešli na její druhou část, po které se doposud jezdilo.

Práce na této části zahájilo frázování živičných vrstev a jejich očištění, následovat bude kontrola stavu vozovky po odfrézování a s určením případných míst jejich nutných lokálních sanací. Opravovaný úsek jako celek by měl být zprovozněný a dokončený ještě v této stavební sezoně. Doposud se v opravě postupuje podle předpokladů bez vážnějších problémů.

Frézování povrchu vozovky

Provoz v opravovaných úsecích nadále řídí kyvadlově semafory a z hlediska dopravy nedochází k zásadním problémů, čemuž přispívá i odklon tranzitní dopravy na D1 kvůli uzavírce silnice I/37 u Osové Bítýšky, kde se dostavuje tamní obchvat obce.

  • Facebook
  • Twitter