Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý řidič havaroval u Velkého Beranova, po D1 jel s více třemi promile

/
/
/
726 ZobrazeníŘidič, který měl v dechu přes tři promile alkoholu, havaroval v úterý 3. listopadu u Velkého Beranova na Jihlavsku. Vyjel ze silnice a zapadl s autem na poli.

„Řidič jel s vozem VW Touran po dálnici ve směru od Prahy, u Velkého Beranova sjel a poté pokračoval v jízdě po silnici směrem do obce. V blízkosti kruhového objezdu ale vyjel mimo komunikaci a s vozem zapadl v poli, kde ho po jedenácté hodině dopoledne kontrolovala policejní hlídka,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté zjistili, že je řidič značně opilý. „Než svoji jízdu ukončil v poli, konzumoval totiž průběžně během jízdy alkohol. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili 3,33 promile alkoholu v dechu. Obdobné hodnoty u něho ukázaly také opakované zkoušky. Řidičský průkaz nepředložil a dopustil se tak přestupku. Policisté opilého řidiče zajistili a odvezli ho na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění muž směřoval na oddělení policie, kde mu sdělil policejní inspektor podezření ze spáchání trestného činu,“ dodala Jana Kroutilová s tím, že šestačtyřicetiletý muž je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Úvodní foto: Havarovaný vůz, Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter