Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý řidič havaroval u Kletečné na Pelhřimovsku, skončil na záchytce a přišel o řidičský průkaz

/
/
/
183 ZobrazeníV úterý 2. května okolo desáté hodiny večer došlo v katastru v Kletečné u Humpolce. Šestačtyřicetiletý řidič s osobním vozem Peugeot jel směrem na Humpolec, nezvládl řízení a po projetí zatáčky vyjel mimo vozovku a havaroval do silničního příkopu, kde narazil do vzrostlého stromu.

„Ke zranění osob nedošlo. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. U řidiče dechovou zkouškou naměřili hodnotu 2,34 promile alkoholu. Přítomnost alkoholu potvrdily i opakované zkoušky. Řidič se poté podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve v nemocničním zařízení. Následně byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Řidiči byl na místě dopravní nehody zadržen řidičský průkaz,“ popsala policejní mluvčí Michalea Lébrová. Škodu policisté předběžně vyčíslili na třicet pět tisíc korun. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

  • Facebook
  • Twitter