Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý mladistvý chlapec naboural v Třebíči dvě auta

/
/
/
641 ZobrazeníV sobotu 13. března okolo jedné hodiny v noci došlo na parkovišti v Řípovské ulici v Třebíči k dopravní nehodě opilého mladíka, který vezl další dva mladistvé. Všechny účastníky nehody předali policisté jejich rodičům.

„Chlapec po požití alkoholických nápojů usedl za volant osobního vozu Citroen a při opakovaných pokusech o výjezd z parkovacího místa došlo ke střetu se zaparkovaným osobním autem Škoda Felicia a následně ještě se zaparkovaným osobním autem Dacia.
Policisté dechovou zkouškou odhalili v dechu mladíka 1,31 promile alkoholu v dechu, pozitivní byla i opakovaná zkouška 1,24 promile alkoholu v dechu. Mladík požití alkoholu před jízdou doznal a s výsledky měření souhlasil. Chlapec byl za přítomnosti zákonného zástupce řádně poučen o možnosti žádat lékařské vyšetření spojené s odběrem krve, které po poučení nežádal,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
V době dopravní nehody s mladíkem podle informací policistů jeli ve vozidle další dvě mladistvé osoby. „Všechny mladistvé policisté osoby předali na místě dopravní nehody jejich zákonným zástupcům. Při dopravní nehodě se nikdo nezranil, došlo ke hmotné škodě na vozech v celkové výši 32 000 korun. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů z dopravního inspektorátu Třebíč. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala Dana Čírtková. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření.

  • Facebook
  • Twitter