Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý mladík za volantem škodovky

/
/
/
627 ZobrazeníPolicisté obvodního oddělení v Jihlavě zastavili v neděli 13. února kolem jedné hodiny nad ránem v rámci silniční kontroly osobní auto Škoda Octavia. Za volantem seděl mladík pod vlivem alkoholu.

„Při silniční kontrole pojali policisté podezření, že je řidič ovlivněn alkoholem, a proto ho vyzvali k dechové zkoušce, jejíž výsledek byl pozitivní – 1,67 promile alkoholu v dechu. Pozitivní výsledek měly obě opakované zkoušky s 1,80 a 1,81 promile alkoholu v dechu. Policisté zakázali řidiči další jízdu a zadrželi mu na místě jeho řidičský průkaz. Dvaadvacetiletý řidič je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání tohoto přečinu a věc nyní budou řešit ve zkráceném přípravném řízení,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter