Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odstartoval projekt Jihlava v kondici, aneb 3×30 min

/
/
/
751 ZobrazeníCílem projektu Jihlava v kondici, aneb 3×30 min je to, aby se každý z Jihlavanů minimálně třikrát v týdnu věnoval půl hodiny nějaké tělesné aktivitě. Podle věku a možností může jít klidně jen o procházku nebo různá protahovací cvičení. Stačí dát o tom vědět do facebookové skupiny Jihlava v kondici.

Město se projektem snaží poukázat na prospěšnost pohybu a ukázat, že i v této době se dá pohybovat či sportovat. Věříme, že svoje nápady a doporučení si budeme předávat navzájem. Vznikla proto facebooková skupina Jihlava v kondici.

„Chceme Jihlavany motivovat, aby v této době už víc netloustli a aby nezapomínali, že pohyb je důležitou a potřebnou součástí života,“ uvedl první náměstek primátorky Petr Ryška, pod jehož záštitou projekt vzniká. Spoluúčast na projektu podle jeho slov přislíbili i české a jihlavské sportovní celebrity v čele s olympijskými vítězi Davidem Svobodou a Martinem Doktorem.

Zájemci se mohou přidat a třikrát v týdnu se věnovat pohybové aktivitě, dát o tom vědět ostatním, stát se členem skupiny Jihlava v kondici a sdílet svoje nápady a postřehy. Pokud nepoužívají Facebook, stačí dát vědět na mail petr.ryska@jihlava-city.cz a budou zařazeni do každotýdenního losování o ceny. Tento týden se hraje o deset ručníků.

  • Facebook
  • Twitter