Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odpoledne pro ženy v Rozsochatci

/
/
/
632 ZobrazeníV neděli 31. března 2019 přichystali zastupitelé Rozsochatce setkání pro ženy jako poděkování za jejich pomoc při pořádání obecních akcí. Setkání se ženami se konalo po dvanácté.

Nejprve přítomné přivítal starosta Dušan Svoboda a ředitelka základní a mateřské školy Hana Hertlová. Program zahájili žáci místní mateřské školy s pásmem písniček, tanečků a zahráli pohádku O třech prasátkách. Po té žáci základní školy zahráli pohádky O hluché botě a O třech princeznách, zahráli několik písniček na flétnách a zazpívali anglické písničky v pohybu. Velký ohlas mělo vystoupení country tanečního souboru Koťata pod vedením Dagmar Opršalové. Vystoupení Koťat zahájila s dětmi učitelka Petra Pelikánová hrou na kytaru a zpěvem country písniček. Děti pak vystřídala kapela Kocábka, která hrála k poslechu oblíbené country písně a přispěla též k dobré zábavě.
Během odpoledne se o ženy starali obecní zastupitelé a děti připravily dárečky a ženám předávaly keramické motýly a voňavé růžičky.

  • Facebook
  • Twitter