Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O víkendu končí další fáze opravy silnice v Humpolci, v pondělí odstartují poslední dvě fáze

/
/
/
447 ZobrazeníV pátek 2. září probíhala na druhém opravovaného úseku silnice I/34 na průtahu Humpolcem pokládka obrusné vrstvy krytu vozovky ve druhé polovině vozovky. V sobotu 3. září ještě bude dodavatelská firma realizovat zálivku pracovních spár a následně bude tento 400 metrů dlouhý úsek zprovozněný.

V pondělí 5. září je pak v plánu v rámci 5. a 6. etapy odfrézování starých konstrukčních vrstev na poslední opravované části v délce zhruba 500 metrů v části ohraničené přibližně křižovatkami silnice I/34 s Jihlavskou ulicí a ulicí 5. května. Práce začnou v jízdním pásu ve směru na Havlíčkův Brod, a tak řidiči musí počítat s omezením nájezdu a výjezdu z Jihlavské ulice ze směru od silnice II/523 a ulice Pod Vilémovem na opačné straně úseku. Posledních 500 metrů plánuje Ředitelství silnic a dálnic ČR dokončit v závěru září a opravenou silnice v délce 1351 metrů tak jako celek uvést do provozu.

Páteční pokládka obrusné vrstvy krytu vozovky ve druhé polovině vozovky
  • Facebook
  • Twitter