Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nové kryté parkoviště v Havlíčkově Brodě začne sloužit veřejnosti

/
/
/
1330 ZobrazeníNové dvoupodlažní parkoviště je k dispozici řidičům u nového objektu Krajské knihovny Vysočiny na Žižkově ulici. První nadzemní podlaží bylo uvedeno do provozu v měsíci říjnu, spodní zastřešená část parkovacího domu začala fungovat druhý lednový týden.

Do parkovacího domu se vejde 88 automobilů, pět stání je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením. V každém patře jsou dva parkovací terminály. První a druhou hodinu mohou řidiči využít stání zdarma, za každou další zaplatí 10 Kč. Placená provozní doba je nastavena v pracovní dny od 7.00 do 17.00 a v sobotu od 8.00 do 12.00.

Nové kryté parkoviště v areálu krajské knihovny v Havlíčkově Brodě se otevírá veřejnosti

Pod knihovnou u řeky Sázavy přibude v létě další parkovací plocha
Pod budovou Krajské knihovny Vysočiny směrem k řece Sázavě roste v současné době další úrovňové parkoviště, které zvýší kapacitu stání o 132 míst, z nichž šest bude vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením. K parkovací ploše povede komunikace z asfaltobetonu, jednotlivá stání budou pokryty žulovými kostkami. Prostor doplní veřejné osvětlení, řidičům bude k dispozici dobíjecí stanice elektromobilů. Nová stání budou moci řidiči využívat od června letošního roku, náklady na výstavbu, které město zaplatí ze svého rozpočtu, činí zhruba 21 milionů korun.

  • Facebook
  • Twitter