Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nová parkovací místa v Nemocnici Pelhřimov

/
/
/
639 ZobrazeníNemocnice Pelhřimov zpřístupňuje pro své klienty s účinností od pondělí 23. ledna parkovací zázemí v podzemním podlaží Pavilonu péče o rodinu. Parkoviště bude otevřeno non-stop a nabízí 53 parkovacích stání, z toho tři parkovací stání pro invalidy a jeden parkovací stání pro vozy s kočárky. Parkování v areálu nemocnice je prvních 30 minut zdarma, každých dalších započatých 60 minut je zpoplatněno částkou 30 Kč.

Platbu za parkování lze provést na bezobslužné pokladně umístěné v přízemí Pavilonu péče o rodinu (možnost platby bezkontaktně i hotově), popřípadě v INFO centru v hlavní lůžkové budově nebo na bezobslužné pokladně umístěné u továrního komína.


Vozidla s dopravní značkou označující přepravu ZTP mají parkování v areálu nemocnice zdarma. Dárci krve a krevních složek mají v den odběru parkování v areálu nemocnice zdarma.
V celém areálu je dopravní značkou vymezena zóna zákazu stání motorových vozidel. Vozidla mohou parkovat pouze na vyhrazených parkovištích. Všichni řidiči jsou povinni respektovat dopravní značení a neohrozit průjezd v areálu.

  • Facebook
  • Twitter