Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nemocnice Jihlava ožije bleším trhem

/
/
/
249 ZobrazeníUdělat si radost drobností a zároveň pomoci dobrovolníkům. To je cíl Blešího trhu, který se koná ve středu 19. dubna v jihlavské nemocnici. Přízemí zaplní prodejní stánky, ale také dobrovolníci třeba se psi, kteří pomáhají nejenom pacientům, nebo výtvarné dílny či vystoupení nemocničního sboru.

„Ve středu odpoledne bude živo v naší modré chodbě, která spojuje interní s diagnostickým pavilonem. Až po bufet budeme prodávat různé věci od drobností do domácnosti přes oblečení až třeba po dětský kočárek, ukazovat co děláme a chybět nebude ani soutěž a výtvarné dílny nejen pro děti, tvořit se budou třeba zákopové svíčky,“ zve na Bleší trh koordinátorka dobrovolníků Žofie Vojáčková.

Bleší trh se koná v přízemí nemocnice, od příchodu od Domu zdraví až po nemocniční bufet ve středu 19. dubna v čase 13-30-18.00. Výtěžek půjde na rozvoj dobrovolnického programu v naší nemocnici.

  • Facebook
  • Twitter