Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nejlepší místa na rybaření na Vysočině

/
/
/
6553 ZobrazeníNenechte se odradit chladnějšími dny a vyrazte lovit do míst, kde to ještě neznáte. Na Vysočině je spousta krásných míst, menších i větších revírů a nádrží, nemusíte se tak držet pouze jednoho, ale udělat si prodloužený víkend a objevovat nová místa. 

Soukromý revír Letny I
Revír, který se nachází deset kilometrů od Pelhřimova, sice nenabízí ohromnou rozlohu, zato máte jistotu, že tu nebude hlava na hlavě. Kromě velkých ryb je rybník osazený i menšími kapry, amury a líny. Jedná se o soukromý revír, který nabízí také příjemné zázemí a menší ubytování přímo v areálu. Můžete si zde také ulovit pstruha ze sádek a v zimě lovit na dírkách, aniž byste museli být členy rybářského svazu nebo rybářské organizace.

Dubový rybník

Ilustrační foto, archiv Vysočina-news.cz

Dubový rybník je specifický svou polohou přímo přiléhající ke krajskému městu Jihlava. I přes jeho blízkost si zachovává přírodní a klidný ráz a nabízí tak vyžití nejen pro samotné rybáře, ale také pro celé rodiny. Chytit zde můžete amura, candáta, jesetera, kapra, lína nebo štiku. K povolence k lovu si můžete pronajmout také dřevěnou chatku se základním vybavením na lukrativním místě u přítoku, nebo využít několik míst vyhrazených pro stany.

Rybník Sykovec

Téměř 14hektarový rybník Sykovec leží nedaleko Nového Města na Moravě. Jeho výhodou je rozsáhlé zázemí v podobě autokempu se sociálním zařízením a občerstvením. Ubytování je možné také v podkroví rybářské klubovny, kde si můžete vypůjčit i člun a základní rybářské potřeby. Rybník je bohatě zarybněn různými druhy ryb: od kaprů, amurů a pstruhů duhových, přes sivena, paliji, až po sumce, candáta nebo štiku.

Rybník Záhumenný
Kousek od Moravských Budějovic pak naleznete učiněný rybářský ráj. Kapři, štiky, sumci, parmy, okouni, candáti, bílé ryby – to všechno najdete v soukromém rybníku Záhumenný. K lovu zde nepotřebujete rybářský lístek ani udici. Tu i další rybářské vybavení vám tady rádi půjčí. V areálu nebo kousek od něj najdete vše, co potřebujete: ubytování v chatce, prostor pro stany, obchod s potravinami i restauraci. Celý areál si navíc můžete pronajmout pro svoji soukromou akci a uspořádat závody, oslavu podle svých představ nebo jinou akci.
Navštívili jste některé z míst? Máte svůj oblíbený revír na Vysočině? Podělte se s námi!
Tip na závěr: Nezapomeňte si svůj úlovek zvěčnit, je možné, že se vám třeba takový kousek už ulovit nepodaří. Navíc dnes už sebou nepotřebujete brát kdovíjakou aparaturu, postačí prostý mobilní fotoaparát.

  • Facebook
  • Twitter