Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nejezděte brzo do očkovacího centra, vyzývají policisté v Pelhřimově, chtějí zabránit kumulaci lidí i aut

/
/
/
424 ZobrazeníPolicisté z Pelhřimova, kteří dohlížejí na bezpečnost a plynulost při nájezdu aut k očkovacímu centru v kulturním domě Máj a regulují dopravu a parkování v místě, se obracejí na přijíždějící řidiče, aby respektovali čas, na který jsou pozváni.

„Lidé se na místo očkování často dostavují s velkým časovým předstihem, což způsobuje poměrně zásadní problémy při jejich srocování před očkovacím centrem. Stejně tak to dělá problémy při nájezdu aut a jejich následném parkování. Proto se touto cestou obracíme na všechny, kteří do centra na očkování míří, aby se snažili dodržet termín, na který jsou objednáni, ale aby na místo nepřijížděli s velkým časovým předstihem. Někteří lidé se možná zbytečně obývají, že na ně vakcína nevyjde, ale toho se obávat nemusejí, protože systém rezervace očkování je pevně nastaven,“ vyzývá Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Kolona aut před očkovacím centrem v kulturním domě Máj v Pelhřimově, foto: Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter