Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Naturhouse plánuje otevřít v Havlíčkově Brodě a Žďáře nad Sázavou

/
/
/
751 ZobrazeníVýživové poradny mají v Havlíčkově Brodě i Žďáře nad Sázavou budoucnost. Naturhouse je zavedená franchisingová sít výživových poraden, která letos oslaví deset let od otevření své první pobočky v České republice.
Značka nabízí cestu k podnikání s jistotou. Franchisantovi předají zkušení kolegové celé podnikatelské know-how a jsou mu vždy oporou. To potvrzují i zkušenosti úspěšných franchisantů.
Mezi franchisanty najdeme šikovné investory, spokojené zaměstnance výživových poraden Naturhouse a zejména i spokojené klienty. Takový je i příběh Dáši Mertové, ještě před pěti lety unavené dámy při těle a klientky výživové poradny. Dnes je z ní štíhlá a úspěšná podnikatelka provozující dvě výživové poradny Naturhouse v Krnově a Bruntále s úsměvem na tváři.

Vlastní zkušenost jako důkaz
Před pěti lety se Dáša Mertová stala klientkou výživového centra Naturhouse v Opavě. Když se paní Mertové podařilo zhubnout, shodli se s manželem, že výživové poradenství by mohla být oblast, kde by se chtěla realizovat a rovněž si finančně přilepšit. Naturhouse je totiž propracovaný koncept, který stojí klienty jisté investice, ale zároveň tento byznys skutečně funguje a má hmatatelné výsledky.
„Nechala jsem si připravit plakát, kde jsem dala všanc své míry a váhu a ukázala jsem, jak jsem vypadala před zhubnutím. Ten plakát mám mimochodem stále ve své poradně a stále jej ukazuju jako příklad toho, že to opravdu jde, když se chce. A na vlastní zkušenost ostatní slyší,“ popisuje začátky v poradně franchisantka Naturhouse.

Nejlepší reference je doporučení
Otevření samotné pobočky provázely pochopitelně i problémy – povolení stavebních úprav, požadavky hygieny, technické řešení prodejny, řemeslné práce. „Dne 2. února 2015 se pobočka slavnostně otevřela a přivítala první klienty. Lidé byli zvědaví, ale postupem času začali chodit i na doporučení. Co víc si přát?!“ říká dnes úspěšná franchisantka Dáša Mertová.
Připojte se i vy
Pokud je vám představa podnikání s Naturhouse sympatická, možná je ten správný čas, abyste udělali krok vpřed a vyšli štěstí naproti. Aktuálně síť nabízí v Havlíčkově Brodě a Žďáře nad Sázavou možnost otevření nové pobočky. Více informací o volných lokalitách v síti Naturhouse.

  • Facebook
  • Twitter