Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nastávajícím rodičům poradí v Jihlavě a vezmou je na porodní sál

/
/
/
718 ZobrazeníNejenom nastávající maminky se můžou podívat do zákulisí porodnice a poslechnout si povídání lékařů a porodní asistentky. V pondělí 12. listopadu je v jihlavské nemocnici připravená konference pro veřejnost s prohlídkou porodních pokojů. 
Na porodní konferenci se od lékařů dozvíte více o možnostech porodnického ultrazvuku, nebo komunikaci na porodním sále. Porodní asistentka poradí, jak zvládnout porod.
„Kdo přijde, bude mít možnost se nás na cokoli zeptat. Chceme, aby konference byla ve formě besedy, do které se zapojí i posluchači. Věříme, že téma porodnictví lidi zajímá a v tento den se budou moci dozvědět více, než by si třeba našli na internetu,“ říká primář gynekologicko-porodnického oddělení jihlavské nemocnice Aleš Roztočil. Po povídání budou mít návštěvníci možnost prohlédnout si zázemí porodních pokojů.
Tradiční konference, kterou jihlavská nemocnice pořádá dvakrát ročně a setkává se s velkým zájmem nastávajících rodičů, proběhne v pondělí 12. listopadu od 15.00 ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice. Prohlídky porodních pokojů jsou naplánovány po skončení konference. Vstup je zdarma.

  • Facebook
  • Twitter