Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Napište povídku na téma Knihovna jako ostrov, vyzývají v Humpolci

/
/
/
1213 ZobrazeníMěstská knihovna v Humpolci vyhlásila při příležitosti stého výročí založení literární soutěž nazvanou Knihovna jako ostrov. Patronkou soutěže a zároveň předsedkyní poroty je Markéta Hejkalová, spisovatelka, překladatelka a organizátorka Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě.

„Úkolem soutěžících je napsat na zadané téma Knihovna jako ostrov povídku v rozsahu minimálně jedné a maximálně tří normostran. Povídka by se měla odehrávat buď v knihovně nebo s ní být nějakým způsobem spojena,“vysvětluje Ludmila Trnková z Městské knihovny v Humpolci.

Soutěž je rozdělena do tří kategorií:
I. Kategorie: 12–15 let
II. Kategorie: 16–25 let
III. Kategorie: 60+

V porotě dále zasednou spisovatel a novinář Aleš Palán, tisková mluvčí města Humpolce Aneta Slavíková, vedoucí knihovny Ludmila Trnková, knihovnice dětského oddělení Zdeňka Komrsová.
Termín soutěže: květen až září 2021, uzávěrka soutěže 20. září 2021. Výsledky budou oznámeny na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě (15.–16. října 2021).

  • Facebook
  • Twitter