Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Vysočinu dorazil třetí RegioPanter

/
/
/
431 ZobrazeníRegioPanter, moderní dvouvozový elektrický vlak, doplní dvě jednotky, které od konce května jezdí na trati mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou a také na trati č. 225 Havlíčkův Brod–Jihlava / Jihlava-město. Další tři nové RegioPantery by měly na Vysočinu dojet během prázdninových měsíců a kromě zmíněných linek obslouží i spoje mezi Havlíčkovým Brodem a Kolínem.

Nové elektrické jednotky určené pro Kraj Vysočina vyrábí Škoda Group. Jednotky RegioPanter mají kapacitu 140 míst k sezení a nabízejí vše, co od moderního cestování zákazníci žádají. Jsou nízkopodlažní, klimatizované, mají moderní audiovizuální informační systém a díky Wi-Fi připojení, elektrickým zásuvkám, USB portům nebo sklopným a rozkládacím stolkům lze čas na cestě využít například k práci, studiu, nebo sledování filmů. Ve vlaku jsou k dispozici také zásuvky na dobíjení baterií elektrických invalidních vozíků nebo elektrokol. Samozřejmostí je prostor pro umístění kočárků nebo jízdních kol.
Jednotky jsou vybaveny nejmodernějším evropským vlakovým zabezpečovačem ETCS a komunikačním systémem GSM-R, které zajistí vysokou bezpečnost provozu.

  • Facebook
  • Twitter