Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Vysočině Firmou roku společnost PLEAS, živnostníkem učitel angličtiny

/
/
/
1063 ZobrazeníNa Vysočině získala titul IBM Firma roku 2021 společnost PLEAS, která vyrábí denní a noční prádlo pro muže, ženy i děti. Mezi živnostníky vybojoval titul Moneta Živnostník roku 2021 Kraje Vysočina Bronislav Sobotka, který se věnuje výuce angličtiny.

Vítězný živnostník Bronislav Sobotka několik let učil angličtinu v Oxfordu a získal certifikát DELTA. Přednáší na Masarykově univerzitě, školí učitele, má nejsledovanější český youtubový kanál o angličtině a asi nejstudovanější on-line kurz angličtiny u nás. Hodně výukových materiálů tvoří zdarma, například videa, bezplatný e-book, on-line kvízy a články na blogu s vysvětlováním gramatiky. „Nechci jen učit, chci, aby si lidé angličtinu skutečně zamilovali, a to bez ohledu na předchozí vztahové komplikace s jazyky,“ říká Bronislav Sobotka. Klienty jsou lidé všeho věku i jazykové úrovně, včetně věčných začátečníků. Má ohromnou radost, když dostává zpětnou vazbu, že se s ním angličtinu učí celá rodina, tedy rodiče, jejich děti i prarodiče. Dělá práci, která ho neskutečně baví a má na ni úžasnou zpětnou vazbu.

Bronislav Sobotka

„Jednoznačně nejlepší sebeprezentace v rámci představování se krajských finalistů. Čišelo z něj zapálení pro činnost, které se věnuje,“ okomentoval vítěze porotce David Kouřil z Moneta Money Bank.

Druhé místo získal Petr Vondrák věnující se oboru vstřikování termoplastů. Třetí příčku obsadila Tereza Černá se svým bezobalovým obchodem.

„Jsme jediným výrobcem ve střední Evropě, který má v jednom výrobním areálu soustředěnu vícestupňovou výrobu od pletení úpletu až po zabalení hotového výrobku, který nese garanci vysoké kvality a splňuje předepsaná ekologická kritéria,“ říká Jitka Černá, která má ve vítězné firmě PLEAS na starosti výrobu. Zboží firma prodává ve vlastních podnikových prodejnách, ale i v prodejnách zákazníků jak v maloobchodech, tak ve velkoobchodních řetězcích. Sází na nejvyšší kvalitu zboží Made in Czech Republic. A motivace je stále stejná, prodávat zákazníkům co nejkvalitnější zboží, na které mohou být hrdí, že ho nosí. Společnost zaměstnává více než šest set zaměstnanců. Neustále se snaží držet módních trendů nejen v odstínech, ale také například v použití příjemnějších a jemnějších materiálů. Vyvíjí stále nové vzory, během roku vytváří dvě rozsáhlé kolekce pánského a dámského nočního zboží, na léto pak kolekci oblečení pro volný čas. Od prvopočátku vyrábí kvalitní zboží, což je pro zákazníky priorita a důvod, proč se stále vracejí.

Jitka Černá z společnosti PLEAS

„Jsem rád, že vyhrála firma, která si dokáže poradit na tak vysoce konkurenčním trhu, jakým je textilní výroba a společnost, která dokáže zajistit vysokou zaměstnanost na Havlíčkobrodsku,“ zhodnotil volbu Jaroslav Dvořák z IBM Česká republika.

Druhé místo v hodnocení odborné poroty získala společnost MHA zabývající se podporou marketingových aktivit. Bronzovou příčku obsadila společnost Vodaservis věnující se technologiím na úpravu pitné vody.

V doprovodné kategorii Moneta Živnostník roku Srdcař, která oceňuje živnostníky, kteří dokázali v podnikání překonal nejrůznější nástrahy osudu, a přeci to nevzdali a pracují dál, zvítězil a toto ocenění na Vysočině získal rovněž angličtinář Bronislav Sobotka.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží IBM Firma roku 2021 a Moneta Živnostník roku 2021 se uskuteční 7. prosince na pražském Žofíně.

„V uplynulých měsících jsme museli všichni čelit nepoznaným výzvám, a to jak v osobním, tak profesním životě. Už dnes je více než zřejmé, že dopady po koronakrizi budou znatelné. Proto je důležité, aby malé a střední podnikání mělo silné základy a podnikatelé se byli schopni přizpůsobit nové situaci. Z toho důvodu je podpora tohoto segmentu nezbytná. Jsme proto rádi, že můžeme přispět ke zviditelnění podnikatelů i živnostníků ze všech koutů republiky, kteří se snaží neusnout na vavřínech a dělají maximum pro své podnikání i své okolí. I my se nejen v této době snažíme podnikatelskému prostředí pomáhat a na našich malých i velkých projektech maximálně využívat spolupráce s místními dodavateli,“ říká Iveta Štočková, tisková mluvčí společnosti EUROVIA CS, hlavního partnera podnikatelských soutěží.

IBM Firma roku 2021 Kraje Vysočina

  1. PLEAS, a. s. – výroba denního a nočního prádla pro muže, ženy i děti (Havlíčkův Brod)
  2. MHA, s. r. o. – podpora marketingových aktivit (Humpolec)
  3. Vodaservis, s. r. o. – technologie na úpravu pitné vody (Žďár nad Sázavou)

Moneta Živnostník roku 2021 Kraje Vysočina

  1. Bronislav Sobotka – výuka angličtiny (Koněšín)
  2. Petr Vondrák – vstřikování termoplastů (Velká Bíteš)
  3. Tereza Černá – bezobalový obchod (Jihlava)

Moneta Živnostník roku Srdcař 2021 Kraje Vysočina

Bronislav Sobotka – výuka angličtiny (Koněšín)

  • Facebook
  • Twitter