Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Třebíčsku zahynul po srážce se třemi osobními auty motocyklista

/
/
/
648 ZobrazeníK tragické dopravní nehodě došlo u Čechtína na Třebíčsku v neděli 13. června před jednou hodinou odpoledne. Při srážce motocyklu a tří osobních aut se vážně zranil motocyklista a zraněním na místě podlehl.

„Řidič motocyklu projížděl v úseku zatáčky a střetl se postupně s vozy, jedoucími v opačném směru. Místo nehody je v současné době neprůjezdné. Policisté provádějí ohledání, šetření a zadokumentování. Na místě provádí příslušné úkony výjezdová skupina územního odboru Třebíč. Příčinu, okolnosti a přesný průběh nehody prověřují,“ popsala prvotní informace policejní mluvčí Jana Kroutilová.
„Na místo události byla ihned vyslána pozemní posádka z Třebíče a letecká záchranná služba z Jihlavy. Řidič motocyklu bohužel utrpěl těžká zranění, kterým na místě událost podlehl. Nikdo jiný se při dopravní nehodě nezranil a posádky se tak na základny vracely prázdné,“ potvrdil smutnou bilanci havárie Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter