Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na pohádku o námořnících do humpoleckého Divadla Za komínem

/
/
/
1076 ZobrazeníPohádku O třech námořnících v podání Divadla Láryfáry má na programu humpolecké Divadlo Za komínem v neděli 13. září.

Námořnická pohádka o čestném a dobrém kapitánu Hromovi, který se na své lodi Bublině vydává za svým snem… na ostrov Hukakulu napsaly Jarmila Vlčková a Pavlína Jurková. Podle starých námořních legend žijí na ostrově Hukakulu překrásné mořské panny. Jestli kdy námořník Hrom dá své srdce ženě, tak jedině mořské panně z Hukakulu.

Avšak díky nešťastným shodám okolností, kapitán ztrácí muže za mužem, z celé posádky už zbývá jen lodní kuchařka Marmeládka a on sám. Při prudké bouři kapitán Hrom zachraňuje piráta Kudličku a ujímá se jeho výchovy. Úkol to však není jednoduchý.

Kudlička je uličník, lhář a nevychovanec. Děti společně s Hromem a Marmeládkou jej musí naučit nejen slušnému chování, ale také všemu, co by pravý námořník měl umět a znát. A Kudlička? Pomůže na oplátku kapitánu Hromovi najít svůj sen?…

Pohádka je určená pro děti předškolního věku od čtyř let a děti prvního stupně základních škol.

Vstupné je 100 Kč.

  • Facebook
  • Twitter