Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na podzim přibude v Třebíči chodník a parkoviště

/
/
/
899 ZobrazeníStavba chodníku ve Velkomeziříčské ulici v Třebíči na podzim částečně omezí dopravu, v Jindřichově ulici přibudou nová parkovací stání.

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči informuje, že v termínu od 18. října od 7.00 do 30. listopadu do 20.00, bude v ulici Velkomeziříčská dopravní omezení, z důvodu výstavby chodníku.

V úseku od křižovatky se Samešovou ulicí po zastávku městské autobusové dopravy bude úplně uzavřen pravý jízdní pruh. Objížďka povede ulicemi Samešova a Modřínová. V opačném směru zůstane provoz nezměněn.

V Velkomeziříčské ulici se jedná o první etapu výstavby nového chodníku. V příštích letech se bude pokračovat navazujícím úsekem dolů, k novému kruhovému objezdu v křižovatce Velkomeziříčské, Brněnské a Cyrilometodějské.

V Jindřichově ulici budou nová parkovací stání
Do konce listopadu dojde k úpravě stávajících parkovacích kapacit a k výstavbě nových v ulici Jindřichova. Stávajících dvacet parkovacích stání bude navýšeno o dalších 22, takže celkem po úpravách bude mít parkoviště kapacitu 42 parkovacích stání, z toho tři budou určena pro držitele průkazu ZTP.

Po celou dobu stavebních prací bude Jindřichova ulice bez omezení průjezdná.

  • Facebook
  • Twitter