Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Pelhřimovsku pátrají po dvanáctileté dívce

/
/
/
340 ZobrazeníPelhřimovští kriminalisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované dvanáctileté dívce. Tu viděli naposledy svědci v neděli 22. ledna v odpoledních hodinách, v Humpolci, kde pobývala. Policisté začali okamžitě po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat ve městě.

„Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči. V době odchodu na sobě měla černou zimní bundu, černé legíny a světlé kotníkové boty. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Českých Budějovicích a měla se vrátit z povolené dovolenky,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Pohřešovaná dívka, archiv Policie ČR

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. „Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Kolínsku, ale není vyloučeno, že se nachází na jiném místě republiky.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter