Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Pelhřimovsku havarovalo nákladní auto, řidič byl opilý

/
/
/
293 Zobrazení



V sobotu 25. května havaroval před třetí hodinou odpoledne na silnici ve směru od Leskovic na Čížkov na Pelhřimovsku řidič nákladního auta Mercedes Benz s přívěsem. Vyjel mimo vozovku na nezpevněnou krajnici, která se utrhla, a skončil v silničním příkopu.

„Policisté u řidiče odhalili dechovou zkouškou u řidiče hodnotu 2,28 promile alkoholu, opakované zkoušky ukázaly hodnoty kolem dvou promile alkoholu v dechu. Policisté devětačtyřicetiletému muži na místě dopravní nehody zadrželi řidičský průkaz. Škoda vznikla při havárii na automobilu, krajnici a dopravním značení. Předběžně byla vyčíslena na 210 tisíc korun. Při nehodě s nikdo nezranil. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ prověřují,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Dopravní nehodu a veškeré její okolnosti šetří policisté.

Havarovaný kamion mezi Leskovicemi a Čížkovem, foto: Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter