Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Masarykově náměstí v Jihlavě vyroste letní kino

/
/
/
1691 ZobrazeníPlánujete si program na léto? Jeden srpnový víkend můžete věnovat českým filmům. V rámci oslav dvacátého výročí Půjčovny strojů totiž na Masarykově náměstí v Jihlavě vyroste letní kino a vstup bude zdarma.

Večery od pátku 3. srpna do neděle 5. srpna mohou nejen filmoví fanoušci strávit sledováním oblíbených českých filmů. Letní kino si tak užijete s pozadím historického náměstí.

Mobilní letní kino do Jihlavy zavítá v rámci Letního filmového promítání, které organizuje Půjčovna strojů společnosti Zeppelin CZ. Projekce začíná se setměním kolem 21.15 a vstup je zcela zdarma. Návštěvníci se mohou těšit na filmy Muži v naději, Ženy v pokušení nebo Saturnina. Kapacita kina je téměř neomezená – kromě připravených laviček je tu dost místa k posezení na zemi. Nezapomeňte tedy deku a klidně i to, na co zrovna budete mít chuť.

Pro všechny, kteří dorazí prožít večer pod širým nebem s českým filmem je připravena soutěž – zapojit se může každý vyfocením a nasdílením fotky na facebookové stránky Půjčovny strojů. Oceněni budou tři výherci, kterým se nejlépe povede zachytit společný motiv Půjčovny a náměstí. Hrát se bude o mobilní telefon CAT a zajímavé reklamní předměty.

Více informací o firmě i letním kině najdete na www.kino.zeppelin.cz.

  • Facebook
  • Twitter