Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Masarykově náměstí je výstava k 20 letům Sportovce Jihlavska

/
/
/
459 ZobrazeníVýstava obsahuje fotografie oceněných sportovců ze všech vyhlášených anket a bude na Masarykově náměstí po celý červen.

Na Masarykově náměstí se na přelomu května a června objevily dva výstavní bloky s fotkami nejlepších jihlavských sportovců. Jedná se o výstavu, která připomíná 20 let soutěže Sportovec Jihlavska a obsahuje fotografie oceněných ze všech jeho vyhlášených anket. Zahájení výstavy se zúčastnila i jedna z oceněných – trenérka rokenrolu Zuzana Javůrková z klubu Elvis Jihlava. Výstavu bude možné si prohlédnout až do konce června.

„Jelikož se kvůli pandemii minulý rok sportovalo v opravdu omezené míře a některé sportovní soutěže nebyly dokončeny, tak ocenění Sportovec Jihlavska bylo zrušeno. Chtěli jsme proto všem sportovcům i veřejnosti připomenout Sportovce Jihlavska jinou formou, výstavou, která připomene oceněné a soutěž samotnou,“ uvedl náměstek primátorky pro oblast sportu Petr Ryška. Fotografie oceněných jsou rozděleny podle soutěžních kategorií – Cena primátorky města Jihlavy, Cena Domu dětí a mládeže, Cena Jihlavské unie sportu a Anketa Jihlavských listů.

  • Facebook
  • Twitter