Na letním kině v Jihlavě se o víkendu rozburácí motorové pily | Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na letním kině v Jihlavě se o víkendu rozburácí motorové pily

/
/
/
628 ZobrazeníV jihlavském amfiteátru se o víkendu předvedou přední dřevorubci Evropy. Český závod mistrovství Evropy v dřevorubeckých sportech Eurojack opět doprovodí festival Pilník 2019.

V sobotu 8. června se po zahájení ve 12.00 utkají dřevorubci z celého světa ve třech disciplínách – ležící kmen, létající kotoučky a ruční pila. Poté se proti sobě postaví dvojice muž a žena v řezání ruční pilou oblíbené soutěži Jack & Jill. Na závěr proběhne lezení žen a mužů.

Neděle 9. června bude zahájena v 11.30 lezením žen, po kterém následuje zahájení finále mužů v šesti disciplínách a žen ve čtyřech disciplínách. Pak následuje závod silných motorových pil POWERSAW a slavnostní vyhlášení výsledků všech závodů.

Festival Pilník 2019 odstartuje v sobotu v 18.30 kapelou Černý ledňáček. Hudební program vyvrcholí ve 22.30, kdy na pódiu vystoupí Prago Union.

  • Facebook
  • Twitter