Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na konci srpna z Jihlavy zmizí DVB-T

/
/
/
789 ZobrazeníJe nutné přeladit na DVB-T2. Vysílače pro Jihlavsko vypnou vysílání ve starém standardu DVB-T od 27. srpna 2020. V České republice probíhá druhá vlna televizní digitalizace.

Přeladění na nový digitální signál DVB-T2 se postupně dotkne všech domácností, které přijímají vysílání pomocí venkovní či klasické antény nebo společné antény v bytovém domě. Dotkne se tedy také Jihlavy a našeho regionu.

Už 27. srpna 2020 vypnou své stávající vysílání DVB-T vysílače Jihlava-Javořice a Pardubice-Krásné. Jejich signál využívá převážná většina obyvatel Vysočiny.

Česká televize je prvním vysílatelem, který opouští starý vysílací standard DVB-T a nabízí divákům pomoc s řešením a informacemi. Lidé se tak mohou s jakýmikoli dotazy ohledně vypínání vysílačů a přeladění na DVB-T2 obracet na telefonní linku České televize 2 6113 6113 případně na email: info@ceskatelevize.cz. Podrobné informace jsou zároveň dostupné také na webu www.digict.cz.

  • Facebook
  • Twitter