Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Jihlavsku pátrají po třináctileté dívce

/
/
/
364 ZobrazeníJihlavští policisté pátrají po třináctileté dívce, kterou viděli svědci naposledy v sobotu 26. listopadu ve večerních hodinách v Komenského ulici v Jihlavě. Po odchodu o sobě nepodala žádnou zprávu a není kontaktní, a proto se policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání

„Dívka je střední postavy, vysoká přibližně 160 centimetrů. Má hnědé oči a hnědé dlouhé rovné vlasy. Na sobě měla při odchodu oblečenou bílou bundu s kapucí, černé legíny, šedou mikinu a hnědé tričko. Obuté měla tenisky světlé barvy,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Pohřešovaná dívka, archiv Policie ČR

V pondělí 28. listopadu přijali policisté oznámení o pohřešování dívky a vyhlásili po ní celostátní pátrání. Hledali ji ve městě, okolí a dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet nebo pohybovat. Dále prověřovali její kamarády a známé. Podle informací policistů nelze vyloučit, že z Jihlavy odcestovala a může se tak pohybovat i na jiném místě republiky.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter