Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Jihlavsku pátrají po tříletém chlapci

/
/
/
776 ZobrazeníJihlavští policisté pátrají v současnosti po tříletém chlapci, se kterým odešla jeho pětadvacetiletá matka, ačkoli je dítě na základě rozhodnutí soudu svěřené do péči jiné blízké příbuzné. Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při pátrání.

„Mladá žena měla dítě předat v pondělí 15. srpna v Jihlavě jeho babičce. Chlapce ale odvedla a následně o sobě ani dítěti nepodala žádnou zprávu. Na základě šetření policisté zjistili, že v lokalitě ulice Matky Boží žena kolem sedmé hodiny večer nastoupila se synem do vozidla Škoda Octavia kombi, modré barvy registrační značky 7AH9842 a z místa odjeli,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Podle jejích slov je pohřešovaný chlapec je vysoký přibližně 70 centimetrů, štíhlé postavy. Má hnědé oči a plavé krátké vlasy. Na sobě měl při odchodu oblečené modré kraťasy a tričko modré barvy s Tlapkovou patrolou, obuté měl modro bílé tenisky.

Pohřešovaný chlapec, foto: Policie ČR

Pětadvacetiletá žena je vysoká 161 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči a rovné dlouhé vlasy plavé barvy. Na zápěstí má jizvy a na zádech má vytetovaný maják s andělskými křídly. Na sobě měla žena oblečenou černou bundu, triko s mimozemšťany a riflové kraťasy.

„Policisté vyhlásili po pohřešovaném chlapci celostátní pátrání. V současné době provádějí veškerá opatření a šetření vedoucí k jeho nalezení.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný chlapec v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Jana Kroutilová.

Aktualizace 17. 8. 2022
„Chlapce jsme vypátrali společně s jeho matkou na Jihlavsku. Pohřešovaný hoch je v pořádku. V souvislosti s jeho pohřešováním provádíme v současné době další šetření,“ sdělila Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter