Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Jihlavsku hledají patnáctiletého chlapce

/
/
/
828 ZobrazeníKriminalisté na Jihlavsku se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném patnáctiletém chlapci, který odjel ve čtvrtek 10. května v ranních hodinách z místa svého bydliště v Dobroutově do školy, kam však nedorazil.

„Chlapec je vysoký přibližně 170 centimetrů, má střední postavu, hnědé oči a krátké černé vlasy. Na pravém boku u pánve má modrou barvou vytetované jméno Verča. Naposledy měl na sobě oblečené černé rifle, červenou mikinu a černé kotníkové boty,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková s tím, že policisté po chlapci vyhlásili celostátní pátrání.

Pohřešovaný chlapec, archiv Policie ČR

 

Do současné doby se však pohřešovaného chlapce vypátrat nepodařilo. Policisté po něm i nadále pátrají.

„Na základě šetření policisté zjistili, že je pravděpodobné, že se chlapec v neděli 13. května pohyboval ve Žďáru nad Sázavou. Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se chlapec v současné době mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter