Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na devadesátce jel řidič u Božejova rychlostí 180 kilometrů v hodině 

/
/
/
195 ZobrazeníV pátek 12. ledna dohlíželi krajští policisté na Vysočině zaznamenali kolem šestnácté hodiny odpoledne na silnici I/34 na obchvatu Božejova průjezd osobního vozu, které jelo velmi vysokou rychlostí.

„Policejní radar instalovaný ve služebním voze řidiči v daném místě naměřil rychlost 180 kilometrů v hodině v úseku, kde je nejvyšší dovolená rychlost stanovena obecnou úpravou na 90 kilometrů v hodině. Policisté řidiče zastavili a vyzvali, aby jim předložil doklady potřebné pro provoz a řízení vozidla. Za volantem osobního vozidla Volvo S60 seděl padesátiletý muž. Přestupek nebylo možné vyřešit ze strany policistů na místě, proto muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Přestupek policisté zadokumentovali a odevzdají jej místně příslušnému správnímu orgánu do správního řízení. Ve správním řízení hrozí od 1. ledna letošního roku za tak vysoké překročení rychlosti přestupci pokuta až 25 000 korun, zákaz řízení na 6-18 měsíců a šest bodů do bodového systému,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter