Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Monkey Race Skuhrov spouští registrace do třetího ročníku

/
/
/
1893 ZobrazeníPřekážkový běh Monkey Race Skuhrov spustí v neděli 1. března registrace do hlavního i dětského závodu. Třetí ročník atraktivní sportovní akce se poběží v sobotu 13. června ve Skuhrově u Havlíčkova Brodu.

Závodníci se mohou těšit na novou trasu, která bude stejně jako v předchozích letech dlouhá 6,5 kilometru a během které musí absolvovat více než 25 překážek. „Opět to budou překážky přírodní, vodní i bahnité. Kromě plazení a šplhu čekají letos závodníky novinky v podobě horolezecké stěny, ručkování na otočném kole nebo slackline,“ popisuje hlavní organizátor závodu Lukáš Blažek. Kapacita hlavního závodu je 250 závodníků starších 15 let. Registrace bude spuštěná úderem sobotní půlnoci na www.monkeyrace.cz. Startovné se bude platit na místě a vyjde na 350 Kč.

Po loňské premiéře bude i letos součástí závodního dne závod Monkey Race KIDS. Ten je určený pro děti od 4 do 15 let, pro které bude připravená trasa dlouhá dva kilometry a více než deset překážek. „O dětský závod byl velký zájem, proto jsme jeho kapacitu navýšili na 100 míst,“ doplňuje Lukáš Blažek s tím, že startovné vyjde na 200 Kč. I do tohoto závodu se lze registrovat na www.monkeyrace.cz.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2020 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, Heineken Česká republika, CoraHB autodíly s.r.o., GCE, s.r.o., Pivovar Rychtář, COBAP s.r.o., Metropolitní s.r.o., M&M Reality Havlíčkův Brod, BodyCreators, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter