Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hospitalizovaná žena v brodské nemocnici koronavirus nemá

/
/
/
3103 ZobrazeníAni u druhé testované ženy z Vysočiny, v tomto případě hospitalizované v havlíčkobrodské nemocnici, testy nepotvrdily přítomnost koronaviru. Ženu, která se nedávno vrátila z Thajska, ve středu 26. února hospitalizovali na infekčním oddělení brodské nemocnice.

„Abychom ženu i její rodinu uklidnili, odebrali jsme vzorek a zaslali k otestování. Testy potvrdily to, co jsme očekávali, nález je negativní,“ informovala mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.

Na stránkách havlíčkobrodské nemocnice najdou lidé základní informace. „Pokud máte akutní potíže a během posledních 14 dnů jste pobývali nebo se vrátili z oblasti postižené vysoce nakažlivou nemocí v souvislosti s koronavirem, telefonicky kontaktujte svého ošetřujícího lékaře nebo infekční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod  –  569 472 321,“ uvádí na webu nemocnice a odkazuje na informace na webu ministerstva zdravotnictví.

  • Facebook
  • Twitter