Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladým jihlavským tanečníkům se na Kladně dařilo

/
/
/
737 ZobrazeníVe sportovní hale na Kladně proběhlo 18. května Mistrovství České republiky formací a samozřejmě zde nechyběli zástupci jihlavského rokenrolového klubu Elvis a výprava to byla velmi zdařilá.

Malé dívčí formaci děti Starlet vypomohla tentokrát jedna z juniorských tanečnic a děvčata se po nezdaru na minulé soutěži tentokrát radovala z třetího místa.
Ještě větší dávku radostných emocí si prožila juniorská malá dívčí formace Skittles, která se poprvé v této starší kategorii mohla radovat ze stupínku nejvyššího.
Mistry České republiky se stala párová formace junior Candyman, ve které tentokrát spolu s pražskými páry a párem z Lázní Bohdaneč tancovaly dva jihlavské páry, konkrétně Filip Šandera s Nelou Šedovou a Ondřej Kadlec s Petrou Homolovou.
„Soutěž byla pro nás velmi úspěšnou a doufáme, že ze získaných cenných kovů se budeme radovat i na nadcházející mezinárodní soutěži 8. června v Praze, kam pojedou i taneční páry a ne pouze formace,“ uvedla trenérka Zuzana Javůrková.

Formace Skittles a Starlet, archiv Zuzany Javůrkové
Mistři ČR – formace Candyman, archiv Zuzany Javůrkové
  • Facebook
  • Twitter