Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladistvý usedl v Třebíči za volant, nereagoval na výzvy policistů a havaroval

/
/
/
930 ZobrazeníV sobotu 21. března honila policejní hlídka ve večerních hodinách na okraji Třebíče v lokalitě výjezdu u směru na Brno mladíka, který na výzvy policistů odmítal zastavit.

„Před devátou hodinou zaregistrovali policisté vůz, jehož řidič jel bezohlednou jízdou a strhával na sebe pozornost zvukem připomínajícím bezdůvodné uvádění vozu do smyku. Rozhodli se auto Mazda zkontrolovat a vyjeli jeho směrem. Řidič ale na výzvu k zastavení nereagoval a místo toho začal ujíždět k Ptáčovu. Jeho jízda ale skončila velmi brzy, v obci při projíždění zatáčky nezvládl řízení, vyjel mimo silnici a narazil do sušáku na prádlo. Po havárii z místa okamžitě utekl. Policistům se ale podařilo řidiče v krátké době zjistit. Jednalo se o mladistvého chlapce, který ještě řidičské oprávnění nevlastní,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že při dopravní nehodě ke zranění nedošlo.
Policisté vyloučili u mladíka dechovou zkouškou požití alkoholu. „Majitel vozu si automobil převzal. Škoda na voze a poničeném sušáku přesáhla padesát tisíc korun. Chlapce si převzali jeho rodiče. Dopravní nehodu policisté šetří, stejně tak přestupky spáchané v souvislosti s nerespektováním výzvy policistů k zastavení a bezohlednou jízdou řidiče. Dále policisté zjišťují za jakých okolností se mladistvý hoch k řízení vozu dostal a zda v souvislosti s tím nedošlo ke spáchání protiprávního jednání. Policisté událost oznámili také odboru sociálně právní ochrany dětí, případ šetří,“ dodala policejní mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter