Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladí z dětských domovů přivezli předvánoční atmosféru do Jihlavy

/
/
/
677 ZobrazeníV jihlavském Domě kultury a odborů uspořádala v sobotu 7. prosince společnost Yourchance, o. p. s., další ze série víkendových tematických setkání mládeže z dětských domovů (DD), tentokrát s kouzelnou předvánoční atmosférou.

Účastníci vyráběli vánoční ozdoby, zdobili stromeček a své znalosti si otestovali ve vánočním kvízu. Součástí kulturního programu byl koncert mladých talentů z dětských domovů – Lukáše Mazače a Kristýny Topičové z Humpolce, Michaely Bendové z Boršova nad Vltavou, Nikolase Stojky z Radenína a Davida Skráňky s Filipem Stejskalem z Písku. Akce s podtitulem Životní pohoda se zúčastnilo čtyřicet mladých z dětských domovů na Vysočině a v jižních Čechách. Předvánoční setkání bylo součástí dlouhodobého projektu Yourchance, o. p. s., nazvaného Začni správně zaměřeného na integraci mládeže z dětských domovů.

  • Facebook
  • Twitter