Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mikuláš naděloval v Rozsochatci

/
/
/
1924 ZobrazeníVe středu 5. prosince se v Rozsochatci během celého dne nadělovalo hned několikrát. Nejprve v poledne navštívila kouzelná skupina Mikuláše, čertice a anděla místní základní školu. Každý z žáků měl nějaký hříšek zapsaný v Knize hříchů, kterou si čertice s sebou přinesla z pekla a tak musely děti slíbit, v čem se zlepší, jako první krok k nápravě si připravily básničky. Pak každý dostal balíček dobrot. Zlobivec, kterého si minulý rok chtěla dokonce čertice odnést v pytli do pekla, dostal poslední varování, protože ani letos se nepolepšil. Ředitelka Hana Hertlová se za děti musela přimluvit, že se polepší a příští rok možná čertici ani nebudou potřebovat
Do mateřské školy pak také zavítal Mikuláš s doprovodem. Děti řekly několik básniček. Pro Mikuláše a jeho doprovod dokonce vyrobily obrázky, které jim ti odvážnější předali. Pak obdržely také nadílku. Na památku se ještě společně vyfotili.
V podvečer, když se všichni rozešli do svých domovů, následovalo ještě většinou pro děti nadílení v kruhu rodinném, kde mnohde přišlo čertů více. Po nervozitě z návštěvy kouzelných bytostí, nastalo jen příjemné očekávání, až přijde Ježíšek.

  • Facebook
  • Twitter